Pufa MEGA VELVET turkusowa
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
Pufa z podnóżkiem MEGA VELVET turkusowa to wyjątkowo komfortowy i bezpieczny mebel, który doskonale sprawdzi się w przedszkolach, szkołach, świetlicach oraz innych placówkach edukacyjnych. Jej duży rozmiar (95 × 95 × 120 cm) sprawia, że idealnie nadaje się do stref relaksu, kącików czytelniczych czy sal zabaw, zapewniając dzieciom maksymalny komfort podczas odpoczynku.
Pufa została w całości wyprodukowana w Polsce z najwyższej jakości materiałów, co gwarantuje jej trwałość, solidność i bezpieczeństwo użytkowania. Wykonana jest z miękkiej tkaniny pluszowej, która jest niezwykle przyjemna w dotyku i w pełni bezpieczna nawet dla najmłodszych – nie uczula, nie podrażnia skóry i zapewnia pełen komfort podczas siedzenia.
Wnętrze pufy wypełnione jest granulowanym styropianem, który idealnie dopasowuje się do kształtu ciała, sprawiając, że siedzenie na niej przypomina odpoczynek w chmurce.
Dużą zaletą pufy MEGA VELVET jest dodatkowy worek wewnętrzny, który znacząco ułatwia utrzymanie czystości. Pokrowiec można łatwo zdjąć i wyprać, dzięki czemu mebel pozostaje świeży i estetyczny przez długi czas, nawet przy codziennym użytkowaniu.
Pufa nie zawiera twardych elementów, dlatego jest w pełni bezpieczna dla dzieci i młodzieży. Jej nowoczesny design oraz eleganckie wykończenie sprawiają, że doskonale komponuje się z wyposażeniem sal edukacyjnych i rekreacyjnych, tworząc przytulną, funkcjonalną i przyjazną przestrzeń do odpoczynku.
Dane techniczne
| Materiał: | Tkanina pluszowa |
| Wysokość: | 120 cm |
| Szerokość: | 95 cm |
| Głębokość: | 95 cm |
| Kolor: | Turkusowy |
Informacje dla Placówek Oświatowych